26 Şubat 2014 Çarşamba

HC Saç Bakım Ürünleri/ Denedim Anlatıyorum :)

Yaklaşık 2 aydır işyerinden bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine HC Saç Bakım ürünlerini kullanıyorum. Saçlarımı uzun yıllar röfleli kullandığım için boyanın ve açıcının verdiği hasardan dolayı hiç bir zaman istediğim uzunluğa gelmemişlerdi. Hep anlatırlardı saç boyadan dolayı yandıktan sonra Saçın küsmesi diye bir durum oluyormuş ben boyadığım sürece bu durumu yaşadım. Saçlarımı kurtarmak için ilk önce boyadan vazgeçtim doğal rengine boyayıp uzaması için bıraktım. Ama mutlaka ek bir bakım takviyesi gerekiyordu. Onu da arkadaşım sayesinde keşfetmiş oldum. Benim saçımdaki gelişmeyi sağlıklı uzamayı görüp de ürünleri almaya başlayan arkadaşlarım artınca blog.ta paylaşıp aynı durumda olan kişilerin faydalanmasını sağlayayım dedim :)


 Ben 3'lü paketini kullanıyorum şampuan saç kremi ve saç bakım maskesi yağı (complex). Yağı haftada 2 defa saçlarım kuruyken saç diplerine masaj yaparak bütün saça yediriyorum. En az 3 saat saçımda tutuyorum. Ürün bitkisel olduğu için ne kadar uzun kalırsa o kadar fayda sağlıyor. Bu yağın saçtaki etkisi ilk şişenin bitiminde kendini göstermeye başlıyor. Sabırsızlık yapıp yarısında filan bıraktığınızda ya da düzensiz şekilde ara vererek  uyguladığınızda kısa sürede bir fayda göremiyorsunuz. Ben sabırlı davranıp haftada iki defa bakım maskesini (complex) uyguladım. Her saç yıkamamda da şampuan ve saç kremini kullandım.


 İkinci ayın sonlarına geldiğimde elimde kalan budur :)

 Bir de anında kurtarıcı ovex ürünü mevcut. Aşırı yıpranan saçlarda anında kurtarma görevi var. Bendeki etkisi yumuşatma ve parlatma oldu. Henüz 3 defa kullandım. Büyük boyunu da almayı düşünüyorum. Eskisi Yenisi fotolarım da bunlar :) Eski saçım :)

 Bu da yeni saçım :) 

Ben ürünü düzenli kullanıp bir kere bile şaşmadığım için böyle güzel bir sonuç aldım. Neredeyse 3-4 senedir ilk defa saçlarım bu boya geldi. Tavsiyem hangi ürünü kullanırsanız kullanın mutlaka sabırlı olun ve düzenli şekilde kullanın. Ürünleri incelemek için link HC SAÇ BAKIM 

Kredi kartı kullanmayanlar için kapıda ödeme seçeneği de mevcut.

Herkese mutlu akşamlar diliyorum :)

15 Şubat 2014 Cumartesi

Kurdele İşi Ürünlerim 2

Hobi olarak başladığım kurdele işi ürünlerim beğenilip talep görünce sipariş yetiştiremez hale geldim :) Havlu tespih derken şimdi de runner ve tepsiler yapıyorum.Siparişlerden blog çekilişim için hediye edeceğim ürünlere başlayamadım. En yakın boşlukta onları da tamamlayacağım :)

İlk kapı süsüm de bu hafta sahibine ulaştı :) Renkleri ve modeli tamamen isteğe göre belirleniyor.

 Lila güllü runner da isteğe göre yapıldı.Krem saten kumaş üzerine işlendi.

 Tepsilerim özellikle çeyiz hazırlığında olan gelin adaylarından büyük talep görüyor bu hafta biri nişan tepsisi olmak diğeri çeyize girmek üzere 2 tepsi siparişim vardı :) Bu da son yaptığım havlu modeli :)

Bilgi ve sipariş için "ozlemkc5@gmail.com "adresine mail gönderebilirsiniz. İnstagramdan takip etmek isteyenler için ismim "BOSNAKKIZI35" 

Herkese mutlu haftasonları diliyorum :)


5 Şubat 2014 Çarşamba

KURDELE İŞİ ÜRÜNLERİM :)

Daha önce sizlere kurdele işi ürünler yaptığımdan bahsetmiştim. Hem zevkli hem de yaparken stres atabildiğim bu hobimi geliştirerek yeni yeni ürünler yapıyorum :) Özellikle çeyiz hazırlığında olan gelin adayları için havlular ve tesbihler yapıyorum. Ne zamandır takipçilerim için düşündüğüm hediye organizasyonu için de hediyem kendi el emeğim ile hazırladığım bir ürün olacak :) Havlu ve tesbih dışında şuanda amerikan servisler ve runnerlar üzerinde çalışıyorum. Biter bitmez paylaşıp güzel bir çekilişle bir takipçime hediye etmeyi düşünüyorum :) 


 Sevgililer günü için hazırladığım AŞK havlusu :) En çok beğenilen havlum bu oldu çeyizine eklemek isteyen nişanlı arkadaşlarım için şuanda 4 tane hazırladım :) İsteğe göre renk renk hazırlıyorum havluları :)

 Bunlar da hediyelik ve çeyizlik tesbihlerim :)Şimdilik ürün yelpazem çok geniş olmasa da zamanla runner ve amerikan servislere de uygulayarak çeşidi arttırmayı düşünüyorum :) Çekiliş için hazırladığım ürünler biter bitmez şartsız bir çekiliş yapacağım hazır olun :) 

Beğendiğiniz ürünlerle ilgili bilgi ve sipariş bilgisi için "ozlemkc5@gmail.com" adresine mail atabilirsiniz :)

Ürünlerimi yaptıkça instagramdan paylaşıyorum. Sunumlarımı ve ürünlerimi takip etmek isteyenler için instagram adresim "BOSNAKKIZI35"


Herkese iyi akşamlar diliyorum :)