5 Ağustos 2017 Cumartesi

ARI BAL TEMALI BEBEK MEVLÜTÜMÜZ :)

           Aslında öncesinde baby shower ve hastane odası hazırlıklarını filan yazmalıydım ama ben sondan başa doğru gitmeyi tercih ettim. İşe başlayınca biraz daha fazla kendime zaman ayırabilirim diye düşünmüştüm ama hiç de öyle olmuyormuş. İşten çıkınca koşa koşa eve geliyorum önce özlem giderip sonra da birlikte karnımızı doyuruyoruz :) Gündüzleri artık istediği her dakika ememediği için geceleri daha fazla emiyor.Doğduğundan beri hiç bu kadar uykusuz gece geçirmemiştim. İşe başladığım için daha fazla sorun oluyor bitkin ve suratsız oluyorum ama her şeye rağmen emmeyi bırakmadığı için mutluyum :)
       Biz Mevlütümüzü Mirsad 2 aylıkken filan yaptık. Ben hamileyken Temayı belirlemiş gerekli materyalleri toplamaya başlamıştım bile :) Bonbon Marketten Kate aspen in hediyelik ürünlerini inceledim ve çok beğendim etiketi tamamen siz tasarlıyorsunuz. Baby Aspen kıyafetleri de sitelerinde mevcut ben bir kaç tane sipariş vermiştim.

      Masanın Genel görünümü Bu şirin kutuların içinde lokum var :) Bunlar da Bonbon Marketten :)


 Minik kavanozları gitti gidiyordan sipariş verdim. İçlerine bal doldurup üstlerine Bonbon Marketin sitesinden tasarladığım etiketleri yapıştırdım :) Ayna servisler İkanın aynaları :)


Günün baş rolü ve annesi :)Tekrar görüşmek üzere mutlu haftasonları diliyorum herkese :*

3 yorum:

 1. çok şirinsiniz, bal da mantıklı bir hediye... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok teşekkür ederim :) evet mevsim kış olunca bal mantıklı geldi :)

   Sil
 2. Ayyy ne de güzelsiniz siz böyle...
  Maşallah paşaya ne tatlı olmuş ...
  Herşey harika olmuş yine tüm inceliğini ve zarifliğini getaylara yansıtmışsın.
  Birlikte nice mutlu günleriniz olsun tatlım.
  Tekrar hayırlı olsun ...

  YanıtlaSil

bal damlası